گالری تم تولد گلدار

بهترین ایده ها و محصولات را از سورتایم بخواهید

محیط آرایی با طرح بندی تم تولد گلدار

برای برگزاری یک جشن رویایی و خاص با موضوع گل روشی که به کار می رود استفاده از تم تولد گلدار است. تم تولد شامل اقلام کاربردی مثل لیوان، کارد، بشقاب و … است که طرح گل بر روی آنها چاپ شده است. همچنین می توانید از بادکنک های فویلی یا لاتکس در طرح ها و رنگ های مختلف با طرح تم تولد گلدار استفاده کنید.
همان طور که می دانید خوراکی ها و کیک تولد نیز بر محیط آرایی جشن ها تاثیر فراوانی دارند. بادکنک  لاو قلبی و بادکنک قلبی سفید هم می تواند به محیط آرایی شما کمک های بسیاری نماید. امروزه کاپ کیک ها و کیک ها و بسیاری از خوراکی های خوشمزه در طرح گل وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای تزئین فضای جشن خود استفاده کنید. برای اینکه به عکس های جشن تولد جلوه خاص و وِیژه ای دهید می توانید برای فضای پشت شخصی که تولدش است از بنر استفاده کنید. بنرها معمولا با طرح تم تولد چاپ می شوند و موجب یک دست شدن و هماهنگی دکوراسیون می شوند.
برای سفارش تم تولد زنانه مختلف همچون تم گلدار سورتایم بهترین گزینه است.
تمام تلاش تیم سورتایم بر این است که لوازم مورد نیاز جشن تولد از قبیل لیوان، بشقاب، ریسه، تاپر و … را به صورت کامل و با بالاترین کیفیت ممکن از برندهای مطرح و فعال در حوزه صنایع وسایل تولد را خریداری کرده و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. شما می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی وسایل مورد نیاز جشن تولد خود را از سورتایم خریداری کنید و حتی در صورت نیاز از خدمات حضوری سورتایم برای مدیریت بهتر جشن خود کمک بگیرید. ما این نوید را به شما مشتریان خود می دهیم که هیچ نگرانی برای خرید تم تولد و دیگر لوازم جشن خود نخواهید داشت و یک جشن بسیار به یاد ماندنی و خاطره انگیز در انتظار شما است. افتخار سورتایم خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز و برگزاری هر چه بهتر و با شکوه تر جشن تولد عزیزان شماست.

نمونه کارهای مشابه