گالری تم تولد پرسپولیس

بهترین ایده ها و محصولات را از سورتایم بخواهید

گالری تم تولد پرسپولیس

برای برگزاری یک جشن فوق العاده با موضوع پرسپولیس، راه های بسیاری وجود دارد. اولین و اصلی ترین روش و ابزاری ک استفاده می شود، به کار گیری تم تولد پرسپولیس است. تم تولد شامل اقلام کاربردی بسیاری شامل بشقاب و لیوان و کارد و  … است که طرح تیم قهرمانتان پرسپولیس روی آن ها چاپ شده است. علاوه بر تم تولد پرسپولیس، می توانید از بادکنک های فویلی طرح پرسپولیسبه رنگ قرمز برای تزئین محیط استفاده کنید. همچنین در کنار بادکنک های فویلی می توانید از بادکنک لاتکس در رنگ بندی متناسب با تم تولد پسرانه پرسپولیس استفاده کنید.
همانطور که می دانید خوراکی ها و کیک تولد نیز بر محیط ارایی جشن ها تاثیر فراوانی دارند. امروزه کاپ کیک ها و کیک ها و بسیاری از خوراکی های خوشمزه در طرح پرسپولیس وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای تزئین فضای جشن خود استفاده کنید. همچنین می توانید برای فضای پشت شخصی که تولدش است از بنر پرسپولیس استفاده کنید. بنر ها در طرح دلخواه و معمولا در طرح تم تولد دلخواه چاپ می شود و باعث می شود دکوراسیونی یک دست و هماهنگ ایجاد کرده و در عکس ها جلوه ی ویژه ای می دهد. دسته بادکنک هلیومی توپی سورتایم هم به تم ورزشی چون تم پرسپولیس زیبایی خاصی می دهد.
سورتایم همواره تلاش می کند لوازم مورد نیاز برای برپایی جشن تولد را از قبیل لیوان، تاپر، ریسه و … به صورت کامل و با بهترین کیفیت از بهترین برند های فعال در حوزه ی صنایع وسایل تولد در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید هر چه که برای یک جشن نیاز دارید بدون دغدغه و با خیالی آسوده و مطمئن از سورتایم خریداری کنید و حتی در صورت نیاز از خدمات حضوری سورتایم برای مدیریت بهتر جشن خود کمک بگیرید. ما این نوید را به شما مشتریان خود میدهیم که هیچ نگرانی برای تامین لوازم جشن و خرید تم تولد خود نخواهید داشت و یک جشن بسیار به یاد ماندنی و خاطره انگیز در انتظار شما است

تم تولد سفارشی پاپیون

نمونه کارهای مشابه