7 تم تولد دخترانه با موضوع طبیعت و کشور

تم تولد یکی از آیتم های بسیار مهم در برگزاری یک جشن تولد به یاد ماندنی است. در گذشته اغلب افراد برای جشن تولد از تم تولد با پوشش های یکسان استفاده می کردند. برای مثال اگر مراسمی با موضوع پرنسس های دیزنی باشد میهمانان باید با پوشش هایی شبیه به شخصیت های پرنسس های دیزنی در جشن حضور پیدا میکردند. اما امروزه علاوه بر پوشش تزئینات جشن نیز با تم تولد ست می شود. این کار باعث شیک تر شدن جشن ها شده و از همین رو افراد به دنبال تم های جذاب و خلاقانه هستند. در این مقاله قصد داریم 7 تم تولد دخترانه با موضوع طبیعت و کشور را به شما معرفی کنیم.

اگر شما نیز یکی از طرفداران طبیعت یا کشور های محبوب جهان هستید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله برخی از جذاب ترین تم ها در زمینه طبیعت و کشور ویژه تم تولد دخترانه معرفی خواهد شد و اقلام و آیتم های متنوع هر تم را مشاهده خواهید کرد.

تم تولد کانادا
تم تولد کانادا سفارشی

تم تولد کانادا

تم تولد کانادا سفارشی یکی از تم های جذاب با موضوع کشور ها می باشد. این تم از آنجا که برخی از هموطنان ما به این کشور برای تحصیل و کار مهاجرت می کنند معروف شده است و علاوه بر جشن تولد برای جشن مهاجرت نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای این تم می توانید از بادکنک آرایی و دکور تولد نیز استفاده کنید که به مجلل جلوه دادن جشن شما کمک شایانی می کند.

تم تولد آلمان سفارشی

تم تولد آلمان

تم تولد آلمان سفارشی یک تم با موضوع کشور می باشد که پیشنهاد می کنیم اگر شما نیز یکی از علاقه مندان به کشور، آداب و رسوم و یا فوتبال کشور آلمان هستید این تم گزینه بسیار مناسبی برای شماست.

در این تم می توانید برای بادکنک ارایی از رنگ های زرد، قرمز و مشکی استفاده کنید و همچنین از همین رنگ ها برای تزئین دکور خود استفاده نمایید.

تم تولد پاییز سفارشی

تم تولد پاییز

تم تولد پاییز سفارشی یکی از تم های محبوب با موضوع طبیعت است. پاییز یکی از فصل های سال است که یکی از گزینه ای مناسب برای افرادی است که در این فصل متولد شده اند.

از پاییز معمولا با رنگ نارنجی و قرمز یاد می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم از رنگ های سفید و نارنجی و قرمز برای بادکنک آرایی استفاده نمایید.

تم تولد زمستان سفارشی

تم تولد زمستان

تم تولد زمستان سفارشی یکی دیگر از تم های محبوب با موضوع طبیعت است. زمستان یکی از فصل های سال است که یکی از گزینه ای مناسب برای افرادی است که در این فصل متولد شده اند.

از زمستان معمولا با رنگ آبی، سفید یاد می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم از رنگ های سفید و آبی برای بادکنک آرایی و تزئینات استفاده نمایید.

تم تولد برزیل سفارشی

تم تولد برزیل

بزریل کشوری است که به دلیل تیم فوتبال و سلبریتی هایی که دارد امروزه نامش بسیار سر زبان هاست. اگر شما نیز یکی از طرفدارن این کشور زیبا و پهناور هستید می توانید از این موضوع برای تم تولد خود استفاده نمایید.

تم تولد برزیل سفارشی با رنگ های زرد و آبی در سورتایم طراحی و تولید میشود البته ار آنجا که همه تم های سورتایم سفارشی هستند شما می توانید برای تم خود از تصاویر منتخب خود برای این تم استفاده نمایید.

تم تولد نجوم سفارشی

تم تولد نجوم

این تم ویژه کسانی است که به فضا علاقه مند هستند. اگر شما نیز یکی از علاقه مندان به دنیای ستارگان و سیارات هستید پیشنهاد می کنیم از تمامی اقلام جذاب این تم بازدید نمایید.

برای تزئینات بادکنک آرایی و دکور تولد نیز می توانید از المان های مرتبط با نجوم استفاده نمایید. برای مثال می توانید از استند های با طرح فضانوردان برای تزئینات دکور خود استفاده کنید.

تم تولد رنگین کمان سفارشی

تم تولد رنگین کمان

تم تولد رنگین کمان سفارشی یکی دیگر از تم ها محبوب و جذاب است که  ویژه کسانی که به طبیعت و رنگین کمان علاقه دارند. در این تم برای بادکنک ارایی و رنگ بندی تزئینات دکور دستتان باز است و می توانید از هر رنگی برای این تم استفاده نمایید.

سورتایم به صورت پیش فرض برای تمامی تم های معرفی شده از رنگ های شاد و به اصطلاح پاستیلی استفاده می کند که تا کنون مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *