[rev_slider alias="test-kado-1"][/rev_slider]

اکنون  به معرفی و بررسی دوست داشتنی ترین بخش هر جشن تولد می پردازیم. همانطور که شما هم می دانید بهترین و هیجان انگیز ترین بخش هر جشن تولد، مرحله باز کردن کادو های اهدا شده از طرف میهمانان است. مرحله ای که نمی شود به سادگی از کنار آن گذشت و برای همه جذاب خواهد بود. لحظاتی که همه چشم می شوند تا ببینند هرکس چه چیزی را به عنوان کادو تولد در نظر گرفته است. در میان همه ی این افراد، هدیه فردی که این جشن تولد را برگزار کرده است از همه دیدنی تر و هیجان انگیز تر خواهد بود.
خرید کادو تولد یکی از اصلی ترین مشغله های فکری هر میهمانی خواهد بود که برای رفتن به تولد ذهن ما را حتی تا مدت ها قبل مراسم تولد، درگیر خود می کند. چرا که خرید کادو تولد مناسب برای شخص مقابل بسیار مهم است. این هدیه نشان دهنده میزان علاقه و اعتبار مخاطب برای ما خواهد بود.
خرید کادو ی مناسب وظیفه ای است که بر دوش شخص میهمان است و نمی توان را مانند سایر مسولیت ها مانند تهیه خوراکی های مختلف، عکاسی مراسم، بادکنک آرایی و محیط آرایی و … به عهده ی شخص دیگری واگذار کرد. همین ویژگی باعث می شود تاافراد از مدتی قبل از مراسم به فکر خرید کادو ی مناسب باشند.
در انتخاب کادو تولد مناسب باید ابتدا به پارامترهای مختلفی توجه کرد. این که مخاطب چه نسبتی با ما دارد؟ حداکثر بودجه ای که می توانیم برای خرید کادو در نظر بگیریم چقدر است؟ این که فرد مقابل به چه چیزی علاقه دارد و در کل چه شخصیتی دارد؟ و یا این که او بیشتر به چه چیزی احتیاج دارد؟ سن و سال و جنسیت او همگی جزو پارامتر هایی است که باید در نظر گرفته شود.
با این حال ممکن است باز هم شما برای انتخاب هدیه مناسب دچار سردرگمی شوید. سورتایم برای حل این مشکل هدیه های مختلفی را بر حسب سلایق وشخصیت های گوناگون به تفکیک برای شما آورده است.
ممکن است مخاطب شما دوست دار تکنولوژی و لوازمی از همین قبیل باشد. یا ممکن است او به حیوانات علاقه زیادی داشته باشد. و یا خانمی خانه دار باشد که به لوازم خانه خود اهمیت زیادی می دهد. شاید هم با یک ورزشکار حرفه ای رو به رو باشید و یا شاید فرد مقابل شما فردی مذهبی باشد. همچنین ممکن است مخاطبتان به خورد و خوراک خود اهمیت زیادی بدهد و یا به هنری خاص علاقه  زیادی داشته باشد. برخی هدیه ها هم به طور عمومی برای هر نوع سلیقه ای مناسب است.
سورتایم برای همه ی این شخصیت ها با دسته بندی های بیشتر و دقیق تر هدیه های خاص و مناسبی را به شما پیشنهاد کرده است که می تواند شما را از این سردرگمی خارج کند.
همچنین برای کم تر شدن این درگیری ذهنی می توانید به بخش مقالات و به قسمت مقالات مربوط به کادو تولد مراجعه کنید تا با مناسب ترین کادو ها برای هر طیف مخاطب با دلایل شخصیت شناسی و روان شناسی آشنا شده و برای خرید کادو تولد راحت تر تصمیم بگیرید.
در کنار معرفی هر هدیه، سه وبسایت اینترنتی، سه کانال تلگرامی و سه پیج اینستاگرامی که شامل معتبر ترین، ارزان ترین و محبوب ترین آن ها است برای خرید کادو تولد مناسب معرفی شده است تا از زحمات شما برای پیدا کردن آن هدیه به خصوص کاسته شود. همین موضوع در کنار تنوع بالا هدایا سورتایم را از دیگر سایت های مشابه متمایز کرده است.
سورتایم علاوه بر معرفی بهترین فروشگاه های اینترنتی، بسیاری از کادو های محبوب و دوست داشتنی را از بهترین برند های موجود در این حوزه و یا بهترین تولید کنندگان خانگی به صورت مستقیم در اختیار شما می گذارد.
سورتایم تمامی لوازم مورد نیاز برای برپایی جشن تولد و بادکنک آرایی را به صورت کامل و با بهترین کیفیت از بهترین برند های فعال در حوزه ی صنایع وسایل تولد در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید هر چه که برای یک جشن نیاز دارید بدون دغدغه از سورتایم خریداری کنید و حتی در صورت نیاز از خدمات حضوری سورتایم برای مدیریت بهتر جشن خود کمک بگیرید. ما این نوید را به شما مشتریان خود می دهیم که هیچ نگرانی برای تامین لوازم جشن خود نخواهید داشت و یک جشن بسیار به یاد ماندنی و خاطره انگیز در انتظار شما است.