سورتایم مشتاقانه آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز است. در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نقطه ابهام در خرید خود می توانید با تیم پشتیبانی سورتایم به شیوه های مختلف در ارتباط باشید. در ادامه ما به برخی از سوالاتی که ممکن است برای هر یک مشتریان پیش بیاید پاسخ گفته ایم:

شما می توانید در تمامی روزهای هفته در ساعت های 9 صبح الی 8 عصر از شماره تماس های شرکت، فرم تماس موجود در این پست و یا ایمیل ما برای ارتباط با ما استفاده کنید.

ایمیل راه دیگری برای ارتباط با ما است که به طور معمول ظرف مدت یک تا دو روز کاری به آن رسیدگی خواهد شد.

بله، تیم پشتیبانی ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام نیز آماده پاسخگویی به سفارشات و پیشنهادات شما هستند و هم از طریق شبکه های اجتماعی و هم از طریق تماس تلفنی میتوانید سفارشات خود را ثبت کنید.

مراجعه حضوری راه چهارم برای ارتباط با کارشناسان سورتایم است. شما عزیزان می توانید در صورت نیاز از خدمات حضوری سورتایم برای مدیریت بهتر جشن خود کمک بگیرید. در صورت تمایل با تعیین وقت قبلی می توانید به آدرس ما به نشانی خراسان، خ خاوران، خ اعظم نظامي، مرکز خدمات اجتماعي شهرداري، ط اول، واحد8 مراجعه نمایید و یا در صورت تمایل میتوانید از خدمات مشاوره حضوری سورتایم برای اعزام نیروهای ما به به محل مورد نظرتان استفاده کنید.

سورتایم تمام تلاش خود را می کند تا شما مشتریان عزیز خریدی رضایت بخش و مطمئن داشته باشید.

[contact-form-7 id=”1290″]