گالری تم تولد سوفیا

بهترین ایده ها و محصولات را از سورتایم بخواهید

گالری تم تولد سوفیا

شخصیت کارتونی سوفیا یکی از جذاب ترین و محبوب ترین شخصیت ها بین دخترهاست. معمولا برای برگزاری جشن های دخترانه از تم تولد سوفیا استفاده می شود وسائل این تم شامل بشقاب، کارد و چاقو و … است که طرح شخصیت سوفیا که بین دختر ها خیلی محبوب است روی آن چاپ شده است. و برای تزئین و بیشتر جلوه داشتن محیط از رنگ های صورتی استفاده می شود که با استفاده از بادکنک لاتکس بنفش و صورتی و در کنار آن بادکنک های فویلی با طرح و رنگ شخصیت سوفیا این امر امکان پذیر می شود.
بعد از محیط آرایی می توانیم از خوراکی های جذاب و خوشمزه و کیک با طرح سوفیا استفاده کنیم که در نشان دادن تم تولد بی تاثیر نیست و جشن را زیباتر از آنچه که هست نشان می دهد. همچنین می توان از کاپ کیک ها فینگرفود ها و انواع دسر ها و شیرینی ها با رنگ صورتی و با طرح سوفیا استفاده کرد و آن ها را از فروشگاه اینترنتی سورتایم سفارش و خریداری کرد.
با استفاده از گل ارایی میتوانید محیط خود را شاداب تر و جذاب تر جلوه دهید و آن را در قسمت مقالات سورتایم مشاهده کنید و از ایده های به روز و جدید استفاده کیند. همچنین می توانید برای زیبا تر نشان دادن جشن خود از بنر ماشا با طرح و رنگ جذاب، پشت شخصی که تولدش است استفاده کنید و آن را از فروشگاه سورتایم تهیه کنید. فروشگاه آنلاین سورتایم لوازم مورد نیاز برای برگزاری مراسم های شما از قبیل تم تولد دخترانه و پسرانه گوناگون به صورت کامل و با بهترین کیفیت از بهترین برند های فعال در حوزه ی صنایع وسایل تولد در اختیار شما قرار می دهد. تم تولد ترول ها تم دخترانه دیگری است که ممکن است کودک شما به آن علاقه مند بوده و یک انتخاب مناسب دیگر برای شما باشد.

نمونه کارهای مشابه