سفارش غذا و نوشیدنی

سفارش خوراکی شما با سورتایم

یکی از مهمترین انتخاب ها برای هر جشنی تهیه خوراکی و نوشیدنی است که نیاز به حسن سلیقه، مهارت کافی و شناخت برندهای معتبر این زمینه دارد. مجموعه سورتایم برای برآورده ساختن این نیاز شما در حال راه اندازی استارتاپی با هدف تامین سفارشات خوراکی جشن است که با همکاری برندهای صاحب نام صنعت غذا و نوشیدنی و همچنین بانوان سرآشپز تهرانی سفارشات انواع فینگرفود و غذای جشن را به هر نقطه از شهر تهران قبول و ارسال نماید. اما هم اکنون اگر برای انتخاب خوراکی های جشن خود مردد هستید میتوانید فعلا از مشاوره سورتایم استفاده کنید.

دسته بندی محصولات کیک

غذای آماده
سینی تنقلات
فینگرفود
دسر میوه
سالاد
فینگرفود

اطلاعات آشپزها

  • قنادان و هنرمندان طراحی کیک در تهران می توانند برای همکاری با مجموعه سورتایم اطلاعات خود را ثبت نمایند تا برای پیشنهاد به کاربران سایت و دریافت سفارش در ارتباط باشیم.

تم تولد

تقریبا از اصلی ترین ارکان هر جشن تولدی، کیک تولد است. در هر جشن کوچک و بزرگی سعی می شود کیک تولدی چه ساده و کوچک و چه بزرگ و حرفه ای تر تهیه شود. کیک تولد کانون هر جشن تولدی است. کیک است که شمع ها روی آن نصب می شوند و به طور کلی کیک تولد جلوه ی بسیار خاصی به مراسم می دهد و همه ی نگاه ها به در طول مراسم به کیک است. کیک ها در انواع گوناگون و اندازه های مختلفی طراحی می شوند و خلاقیت های بسیاری را می توان روی کیک به اجرا در آورد. با توجه به هنر بالای بانوان ایرانی در پخت و تهیه ی انواع کیک های مختلف، بسیاری از افراد از کیک های خانگی استفاده می کنند. این گونه افراد می توانند با مطالعه ی مقالات سورتایم و گرفتن ایده های ناب و جدید پخت کیک، کیک تولد را به بهترین شکل و بالا ترین کیفیت تهیه کنند. با وجود همه ی این ها بسیاری از افراد به دلایل مختلف مانند نداشتن زمان کافی یا مهارت قابل قبول و ... تصمیم می گیرند تا کیک تولد مراسم خود را به صورت آماده از قنادی های مختلف تهیه کنند. همان طور که گفته شد کیک ها به عنوان مثال از انواع پر طرفدار کیک ها، کیکی است که  طرح تم های تولد به زیبایی و با خلاقیت روی آن نقش بسته اند. در این مدل جذاب و دوست داشتنی، سعی می شود به بهترین نحو با الگوبرداری از شخصیت های کارتونی تم های تولد، کیک های بسیار شکیل و در عین حال محبوب و مورد پسند کودکان و و یا حتی سایر مخاطبین تهیه می شود. یا مثلا یک نمونه از ایده های نوین که در تهیه کیک ها به کار می رود، پخت کیک با طرح دلخواه افراد است. به این شکل که افراد تصویر شخصی که تولدش است و یا هر طرح دیگری را به قنادی یا هر فروشگاه دیگری می دهند و طرح مدنظرشان روی کیک چاپ می شود. این مدل کیک امکان شخصی سازی فراوانی را به افراد می دهد و همچنین باعث می شود شخصی که تولدش است بسیار غافلگیر شده و شاهد یک جشن بی نقص و به یاد ماندنی باشد. طرح ها و انواع بسیار فراوانی در پخت کیک های مختلف وجود دارد که شما می توانید با انواع کامل آن با توضیحات و جزئیات فراوان در قسمت مقالات سورتایم آشنا شوید. همانطور که گفته شد کیک تولد لازمه ی هر جشنی است و تاثیر بسیار زیادی در دیزاین فضای داخلی جشن دارد. سورتایم تمامی لوازم مورد نیاز برای پخت با کیفیت ترین و زیبا ترین کیک های خانگی و یا با کیفیت ترین کیک های تولد برای برگزاری جشن را به صورت کامل و با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد. همچنین شما می توانید هر چه که برای یک جشن نیاز دارید بدون دغدغه از سورتایم خریداری کنید و حتی در صورت نیاز از خدمات حضوری سورتایم برای مدیریت بهتر جشن خود کمک بگیرید. ما این نوید را به شما مشتریان خود میدهیم که هیچ نگرانی برای تامین لوازم جشن خود نخواهید داشت و یک جشن بسیار به یاد ماندنی و خاطره انگیز در انتظار شما است.